Finansavimas

   

Saulės elektrinių projektai - šiuo metu vienas iš saugiausių lėšų investavimo būdų, nes elektros supirkimas yra neatšaukiamai valstybės garantuojamas 12metų, o investicijų grąža yra kur kas didesnė negu terminuotos indėlių palūkanos finansinėse institucijose (bankuose, unijose ir t.t). Tuo galite įsitikinti, elementariai suskaičiavę šių projektų investicijas ir kasmetines pajamas.

Mes bendradarbiaujame su įvairiomis finansinėmis institucijomis todėl Jums pageidaujant galime tarpininkauti padedant rasti tinkamą sprendimą Jūsų saulės elektrinės įrengimo finansavimui.

Norint įsirengti saulės elektrinę, Jums užtenka pradinio įnašo (20%), o likusią dalį parūpins finansinės institucijos mainais į 7-9% metines palūkanas priklausančias nuo elektrinės generuojamo pinigų srauto. Pasinaudojus INVEGA siūloma garantija, pirmųjų 3 metų palūkanos Jums kainuos 50% mažiau. 


Parama

Siekiant saulės elektrinės pagamintą elektrą naudoti savo reikmėms siūlome pasinaudoti galimybėmis gauti valstybės subsidiją sistemos įrengimui.
Šiuo metu pagal Klimato kaitos specialiąją programą privatūs ūkiai gali pretenduoti į 30%, o visuomeninės paskirties subjektai net į 100% subsidiją.

Atkreipiame dėmesį, jog pasinaudojus valstybės subsidija, elektros energijos supirkimui skatinimo tvarka nebetaikoma, t.y. elektros energija superkama už rinkos kainą.