Apie gamintojus

   

Kompanija SHARP buvo sužavėta mintimi gaminti elektros energiją iš saulės energijos dar prieš daugiau kaip 50 metų. Kosmoso tyrinėjimams buvo reikalingas galingas ir nepriklausomas energijos šaltinis, todėl dar 1976 m. į kosmosą buvo iškeltas pirmasis kosminis palydovas naudojanti saulės energiją, kurią gamino saulės elementai pagaminti SHARP kompanijoje. Taip pat turėtume padėkoti SHARP už saulės energijos technologijos pritaikymą mūsų kasdieniniame gyvenime, pvz. 1980 metais SHARP išleido pirmą saulės energiją naudojantį skaičiuotuvą. Tuomet tai buvo didžiulis įvykis, nors šiandien tokie ir panašūs įrenginiai plačiai naudojami mūsų gyvenime. SHARP šiuo metu yra tarp pirmaujančių saulės elementų ir modulių gamintojų pasaulyje, ir apima didelę fotoelektrinių modulių rinkos dalį europoje. Kompanija SHARP į istorijos puslapius įėjo 1915 m. išrasdama mechaninį rašiklį, kuris šiomis dienomis yra vienas iš plačiausiai naudojamų rašymo priemonių. Taip vadinamas "Ever- Sharp Pencil" rašiklis įšrastas kompanijos įkurėjo Tokuji Hayakawa kuris ir suteikė kompanijai dabartinį pavadinimą. SHARP kompanijos filosofija gyva ir šiandien "Mes gaminame produktus, kuriuos kiti nori pamegdžioti". Pirmasis radijo aparatas ir televizorius Japonijoje buvo pagaminti taip pat kompanijoje SHARP. 1973 metais SHARP įvedė LCD (skystųjų kristalų ekranas, angl. liquid crystal display) amžių, išleisdama į prekybą pimą skaičiuotuvą su skystųjų kristalų ekranu. SHARP išlaiko aukštas pozicijas saulės elementų ir LCD televizorių gamybos rinkose dėl jau dešimtmečius siekiančios patirties kūrimo, gamybos ir atliekamų tyrimų srityse.


ZNSHINE PV-Tech Co., Ltd. kompanija dirba atsinaujinančių energijos šaltinių srityje, ypač daug dėmesio skirdama fotoelektrinių modulių gamybai. Pagrindinė gamybos linija kompanijoje ZNSHINE skirta saulės moduliams, tačiau ji taip pat gamina tokius produktus kaip silikono liejinius, silikono plokšteles, saulės elementus. Kompanija ne tik gamina saulės elementų modulius, bet ir įrenginėja saulės jėgaines klientams. Kompanijoje dirba daugiau kaip 50 įvairių specialistų ir inžinierių, įskaitant 15 magistro laipsnį turinčių darbuotojų ir 3 daktaro laipsnius turinčius specialistus. Visi ZNSHINE produktai yra sertifikuoti, įdiegti tokie kokybės ir saugumo standartai: ISO9001:2000, TUV, IEC, MCS, PV CYCLE ir t.t. Visi kompanijoje gaminami gaminiai yra pagaminti laikantis griežtos kokybės kontrolės, todėl yra įgiję puikią tarptautinę reputaciją kaip tikrai aukštos kokybės gaminiai. Šiandien ZNSHINE metiniai gamybos pajėgumai yra 300 MW ir ši kompanija turi puikią reputaciją Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos nei Australijos rinkose.


SOLUTRONIC AG 2004 metais įkurė Sibylle ir Wieland Scheuerle'iai mažame Köngen miestelyje Vokietijoje netoli Stuttgart'o. Įmonė specializuojasi fotoelektrinių sistemų prijungimui prie bendro elektros tinklo inverterių kūrimu, gamyba ir prekyba. Inverteriai tokiose elektrinėse sistemose atlieka vieną svarbiausių funkcijų - keičia nuolatinę įtampą į kintamą nustatyto dažnio įtampą, tam, kad būtų galima pagamintą energiją paduoti į bendrą elektros tinklą, todėl jie gaminami naudojant tik naujausias technologijas ir elementus. Kompanija įkurta nuoširdžiai norint kurti ir gaminti inverterius kurie būtų kurkas aukštesnės kokybės, nei tuo metu esantys rinkoje kitų gamintojų inverteriai. Per kelis paskutinius metus kompanija SOLUTRONIC išplėtė gaminių asortimentą ir gamina bei parduoda aukščiausio techninio lygio inverterius visame pasaulyje. SOLPLUS inverteriai, kurių galia nuo 1,5 iki 12 kW ir prie jų komplektuojami įrenginiai turi puikią reputaciją dėl savo aukštos kokybės, aukšto efektyvumo lygio, intelektualių komunikacinių funkcijų ir gausios standartinės įrangos. Visi SOLUTRONIC gaminiai yra pagaminti tik Vokietijoje bendradarbiaujant tik su atrinktais garsiais partneriais. Pagrindinis SOLUTRONIC kopanijos tikslas - kurti ir parduoti tik pilnai išbaigtus ir aukščiausios kokybės gaminius. Noras ne tik remtis aukštesnės nei vidutinės kokybės partnerių produkcija privertė kompaniją SOLUTRONIC specifikuoti komponentus kuriuos naudoja įrenginiuose, bei susikurti savo bandymų ir testavimo įrangą idiegtą visuose gamybos etapuose. Tai leidžia kompanijai SOLUTRONIC nuolatos stebėti ir didinti įrangos kokybę kuriant inovacijas.

 


Po SolarMax prekės ženklu Sputnik Engineering kuria, gamina ir pardavinėja inverterius saulės jėgainėms bei sprendimus sistemų stebėjimui jau 20 metų. Dirbdama su įsitikinimu ir aistra ši kompanija įdėjo nemažą indėlį plėtojant fotoelektrines sistemas. SolarMax gaminiai plačiai naudojami visame pasaulyje, dėl savo bekompromisinės Šveicariškos kokybės ir patikimo popardaviminio aptarnavimo. Dėl puikių techninių žinių ir didžiulės Sputnik patirties kompanija gamina aukščiausios kokybės įrenginius. Lankstumas ir pragmatinis požiūris yra kompanijos stiprybė, todėl ji gali pasiūlyti tuo pačiu metu kokybę ir saugumą.  Visi inverteriai gaminami tik Šveicarijoje. Nauji įrenginiai testuojami gamykloje keletą valandų maksimaliu apkrovimu, todėl kompanija gali garantuoti, kad kiekvienas įrenginys atitinka aukščiausią Šveicarišką kokybę. Šie inverteriai atitinka teisės aktais nustatytus standartus ir suteikia galimybę pratęsti garantinį aptarnavimą iki 25 metų. Elektros energijos pagamintos iš saulės energijos pakeitimo ir padavimo į bendrą elektros tinklą idėja trims jauniems ir ambicingiems inžinieriams šovė į galvas dar 1991 metais, o tai sukūrė poreikį įstegti kompaniją Sputnik Engineering AG. Šiandien ši kompanija lygiuojasi su pasauliniais inverterių gamintojais. SolarMax gaminiai tinka įvairaus dydžio elektrinėms sistemoms, nuo fotoelektrinių jėgainių naudojamų tik buities poreikiams tenkinti, iki megavatinių saulės jėgainių parkų. Visi įrenginiai išsiskiria Šveicariška kokybe, aukščiausiu efektyvumu, patikimumu ir ilgaamžiškumu.


MECASOLAR kompanija atsidavusi dviejų ašių ir vienos ašies sezoninių saulės sekimo sistemų bei MECASCREW univeralių įgrežiamų pamatų kūrimui, gaminimui ir platinimui. Dviejų ašių saulės sekimo sistemos leidžia fotoelektrinių sistemų gamybos našumą padidinti iki 35%, lyginant su stacionariomis sistemomis. Vienos ašies sezoniniai saulės sekimo įrenginiai padidina energijos gamybą 5% lyginant su tradicinėmis vienos ašies sekimo sistemomis, tačiau 28% padidina energijos gamybos našumą lyginant su stacionariomis fotoelektrinėmis sistemomis. MECASOLAR stacionariosios tvirtinimo sistemos yra tvirčiausios ir lanksčiausios tvirtinimo sistemos pardavime. MECASCREW universaliems sraigtams suteikiama 25 metų garantija. MECASOLAR kompanija atsidavusi klientų aptarnavimui. Siekiant patenkinti įvairiausius pageidavimus kurie gali kilti klientams kompanija siūlo visą liniją papildomų paslaugų: periodinę įrenginių patikrą ir pirežiūrą, inverterių montavimą ant konstrukcijų, konstrukcijų prisitaikymą prie pirkėjo galios poreikių ir naudojamų elementų tipų, pagalbą visuose konstrukcijos montavimo etapuose ir t.t.


Kompanija HELIENE gamina aukštesnės nei vidutinės klasės saulės modulius kurių galia siekia nuo 200 iki 250 Wp. Ši kompanija bendradarbiauja su tiekėjais iš viso pasaulio, todėl gali pasiūlyti konkurencingas kainas, inovatyvias technoligijas, efektyvumą ir puikų bendradarbiavimą jėgainės įdiegimo ir/ar aptarnavimo klausimais. Žvelgiant iš verslo pusės HELIENE kompanijos tikslas - vertės kūrimas, t.y. pačios kompanijos, bei vertės klientams ir darbuotojams. Įmonės veiklos sėkmę lemia keturi privalomi aspektai: produktyvumas, aptarnavimas, kokybė ir inovacijos. Po to kai kompanija pagamino ir ištestavo (medžiagų atsparumo ir senėjimo testai skirtingose laboratorijose) virš 15 000 saulės modulių, vadovybė nusprendė prailginti gaminio garantinį laikotarpį nuo 5 iki 10 metų, todėl galite būti užtikrinti dėl šios kompanijos gaminių kokybės.